• RSS
  • Facebook
  • Twitter
11
Kwiecień
Komentowanie nie jest możliwe
Comments

Na Ziemi można ujrzeć niesamowicie wiele niesamowitych miejsc. Trudno zatem w niezbyt długim artykule opisać najpiękniejsze atrakcje, bo to coś nierealnego. I dlatego może skupmy się bardziej na ujrzeniu niezwykłych miejsc na terenie Tajlandii. Według mnie Tajlandia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych krajów na świecie. Komu w szczególności mocno się spodoba Tajlandia? Cóż, pewnie internauci marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez korzystania z biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to stosunkowo nietrudna destynacja turystyczna.
Zapewne są łatwiejsze kraje, na przykład Portugalia, lecz jeśli w rachubę wchodzi Azja, Tajlandia jest najlepszym kierunkiem. Niedrogo, bezpiecznie, a na dodatek można powiedzieć, iż Tajlandia jest niemalże stworzona pod backpackerów.
Niezwykły jest Bangkok, a więc stolica tego państwa. Co ciekawe, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Głównie dzięki Chińczykom. Niesamowita jest również wyspa Phuket – to chyba raj. Nieciekawa jest Pattaya, chociaż zapewne mężczyźni szukający nocnych uciech będą wniebowzięci.
źródło: http://www.usmiechtarnowa.pl, http://digikey.net.pl, http://www.avans.org.pl, http://www.wypadekholandia.pl

Categories: Turystyka

Comments are closed.